Výsledky súťaže Zaregistrujte sa včas a vyhrajte!

29.1.2010 | SkyToll

Zoznam výhercov súťaže o 3 zájazdy na Veľkú cenu Maďarska Formuly 1 v roku 2010

Dňa 29. januára 2010 prebehlo za prítomnosti notára losovanie výhercov súťaže o 3 zájazdy na Veľkú cenu Maďarska Formuly 1 v roku 2010. V každom zájazde je zahnuté: lístky kategórie Silver 3 na Veľkú cenu Maďarska F 1, ubytovanie, dopravu a polpenzia pre dve osoby.


Výhercami súťaže sa stali:

  1. Antonín Murin, Žilina
  2. Viktória Illésová, Pribeník
  3. Oskár Horváth, Štvrtok na Ostrove

Výhercom srdečne blahoželáme.

Vyhlasovateľom súťaže bola spoločnosť SkyToll, a.s. – prevádzkovateľ elektronického mýtneho systému.

Motivačná súťaž bola súčasťou Úvodnej marketingovej kampane, informujúcej o zavedení elektronického mýtneho systému na Slovensku od 1. januára 2010. Jej cieľom bolo podnietiť dopravcov zo Slovenska k včasnej registrácii vozidiel nad 3,5 tony do mýtneho systému v termíne do 31. decembra 2009.

Účastníkmi súťaže sa mohli stať právnické osoby (firmy) so sídlom spoločnosti na území Slovenskej republiky, fyzické osoby – podnikatelia (živnostníci) s miestom podnikania na území Slovenskej republiky alebo fyzické osoby – nepodnikatelia staršie ako 18 rokov, (občania) s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky – prevádzkovatelia vozidiel s povinnosťou platby mýta.


Podmienkou účasti v súťaži bolo uzavriete Zmluvy u užívaní vymedzených úsekov ciest v termíne od 25. novembra do 31. decembra 2009, vďaka ktorému bol účastník automaticky zaradený do záverečného losovania.

Úplné pravidlá súťaže sú k dispozícii TU.
 

 

Vrátenie Palubnej jednotky

Postup ako vrátiť Palubnú jednotku včas a bez komplikácii, či vystavenia zmluvnej pokuty.

Často kladené otázky

Zoznam najčastejších otázok, ktoré dostávame ohľadom registrácie do systému elektronického výberu mýta...

Na stiahnutie

Zákonné, obchodné prevádzkové a technické dokumenty na stiahnutie alebo Užívateľský manuál Zákazníckej zóny Internetového portálu www.emyto.sk